İlkbahar Yaz 2017 Bayan Ayakkabı Modelleri

İlkbahar Yaz 2017 Bayan Ayakkabı Modelleri
26 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.188 kez okundu.

2017  ilkbahar yaz bayan ayakkabı modelleri ve ayakkabı modasına  şöyle bir göz gezdirmek gerekirse; ışıltılı dünyada kalın topuklu ayakkabı modelleri son derece trend. Hem rahatlık hem moda ikisi bir arada.Bir çok tasarımcının ve ünlü markaların katıldığı defilelerde ilginç aynı zamanda bir önceki yılın tasarımları devamında olduğu görülmektedir.

Sıra dışı  tasarımların bulunduğu tanıtımlarda masalsı hikayelerden yola çıkarak hazırlanmış tasarımlar renkli, sivri burunlu, geniş tokalı, bol tokalı, çiçek desenli, işlemeli, boncuklu, burnu açık ayakkabılar, çorapla giyilen modeller, geometrik topuklar, geometrik desenler,  fiyonklu modeller, ince topuklar, platform topuklar ön plana çıkarken kimi bağcıklı kimi bilekten bağlamalı modeller tasarlanmış.

Ayakkabı firmalarının beklediği trendleri yazın fazlasıyla göreceğiz, onun için alabilenler şimdiden orijinal modelleri alarak gardroplarını ve kıyafetlerini yenilediler bile.Siz ne bekliyorsunuz hala…

Açık Burunlu Ayakkabılar

KISA BİLEKTEN BOTLAR: Bu sezon dikkatler topuklarda.. Koni veya ince olarak karşımıza çıkan bu kısa topuklar sezonun en yeni trendleri arasında. Özellikle de sivri burun kısa botlar..Bu yeni trend stiletto formu sayesinde zariflik, kısa topuk sayesinde de rahatlığı sunuyor.İkisi bir arada oluyor.

BİLEKTEN BAĞLAMALI AYAKKABILAR: Özellikle yeni trend bu tarz ayakkabıların çorapla giyilmesi.

Metalik Ayakkabılar

GLADYATÖR ÇİZME VE SANDALETLER: Gladyatör sandaletler her yaz gündemdeydi ve gündemde olmaya devam edecek gibi.. Tasarımcılar koleksiyonların bu tarz sandalet çizmelere  bolca yer vermiş. Çıkış noktası, gladyatör filmi olan bu modeller, ayağı sıkıca kavramakta ve adeta bir ayakkabı rolü görmekte. Yeni trend gladyatör sandaletleri,  kısa ve dize kadar çıkan tarzlarıyla dikkat çekiyor. 

Kovboy Çizmeleri

Kare Topuklar

Zımbalı Modeller

Sivri Burun Ayakkabılar

 Platform Sandaletler

Kalın platform sandaletler ilk bakışta sizi korkutsa da çok rahattırlar..Ayrıca kısa boylular için vazgeçilmezdirler.

Terlikler

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle